Diablo Immortal APK 1.7.5

Icon Diablo Immortal APK 1.7.5
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Diablo İmmortal APK İndir Ve Mobil Cihazından Oyunu Oynamaya Başla! Diablo İmmortal APK Download İle, Melekler Ve İblisler Arasında Geçen Savaşa Katıl!

Bilgisi Diablo Immortal

İsim Diablo Immortal
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.3+
Son Sürüm 1.7.5
Boyut 16.95 Mb
Kategori Rol Yapma
Geliştirici Blizzard Entertainment, Inc.
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.blizzard.diablo.immortal
Şimdi İndir

Diablo İmmortal Nedir?

“Blizzard Entertainment, Inc.” isimli video oyun geliştiricisi tarafından kullanıcılara sunulan, iblisler ve melekler arasında yaşanan savaşı konu alan, mobil bir rol yapma (MMORPG) oyunudur.

Oyun hikayesi, Diablo® II: Lord of Destruction ve Diablo III® arasında geçmektedir. Oyun kullanıcıyı bambaşka bir dünyada, heyecanlı bir maceraya sürüklemektedir.

Diablo İmmortal APK Android sistemli cihazları desteklemektedir. Oyunu sitemizden indirebilirsiniz.

Diablo İmmortal APK oyunu içerisinde, kullanıcının karakteri için seçmesi gereken 4 farklı ırk bulunmaktadır. Wizard, Demon Hunter, Barbarian ve Monk olarak ayrılan bu ırkların, çeşitli avantaj ve dezavantajları bulunmaktadır.

Diablo İmmortal APK 2022 içerisinde, görevleri tamamlayarak çeşitli kıyafet ve silah kazanabilirsiniz. Güçlendirmeleri kullanarak kıyafet ve silahlarınızın seviyesini yükseltebilir, karakterinizi güçlendirebilirsiniz.

Diğer oyuncular ile kıyasıya bir rekabet içerisine girebileceğiniz Diablo İmmortal APK oyununda, büyülü bir dünya sizi beklemektedir. Büyülü dünya içerisinde yeni arkadaşlar edinebilir, sosyalleşebilirsiniz. Zindan maceralarına birlikte katılabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)