DeFit APK 0.8.2a

Icon DeFit APK 0.8.2a
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Defit Pro APK Uygulaması Aracılığı İle Etkinlikler Düzenleyebilirsiniz! Defit APK Download İle Mobil Uygulamayı Sitemizden Akıllı Cihazlarınıza İndirebilirsiniz!

Bilgisi DeFit

İsim DeFit
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 0.8.2a
Boyut 3.20 Mb
Kategori Üretkenlik
Geliştirici DeFit Development Inc.
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.fitness.debugger
Şimdi İndir

DeFit Nedir?

Spor yaparken aktivite bilgilerinizi kayıt altına alarak gelişminizi ve performansınızı takip etmenize olanak tanıyan mobil bir spor uygulamasıdır.

Defit APK uygulaması, Android ve iOS cihazlar için “DeFit Development Inc.” tarafından geliştirilmiştir. “Verimlilik Uygulamaları” isimli uygulama kategorisinde yer almaktadır.

Uygulama, gerçekleştirdiğiniz spor aktivitesinin verilerini detayları olarak fitness kayıtlarına eklemektedir. Ayrıca yaptığınız koşu antrenmanında hızınızı ve ritminizi ayarlamak için de uygulamayı kullanabilirsiniz.

Defit APK Pokemon Go gibi konum bilginizi kullanma temeline dayanan oyun ve uygulamalar için olarak kullanılabilmektedir. Oturduğunuz yerden hareket ediyormuş gibi komut vermenizi sağlamaktadır.

Defit APK Download For Android ile uygulamayı ücretsiz indirebilir, sınırsız ve modlu olarak spor aktivitelerinizde kullanabilirsiniz.

Defit APK uygulaması spor hayatınızda gelişiminiz için size oldukça yardımcı olmaktadır. Etkinlikler eklemenizi ve planlı bir şekilde spor yapmanıza yardımcı olmaktadır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)