Deezer Premium APK 8.0.0.78

Icon Deezer Premium APK 8.0.0.78
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Müzik Keyfini Doyasıya Yaşayın! Deezer Premium APK Son Sürüm İle Uygulamanın Güncel Versiyonunu İndirin! Deezer Premium APK Türkçe Dil Desteğine Sahiptir!

Bilgisi Deezer Premium

İsim Deezer Premium
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.3+
Son Sürüm 8.0.0.78
Boyut 34.37 Mb
Kategori Müzik & Ses
Geliştirici Deezer Music
Fiyat Bedava
Google Play Linki deezer.android.app
Şimdi İndir

Deezer Premium Nedir, Özellikleri Nelerdir?

+73 milyondan fazla şarkıya, saniyeler içerisinde ulaşabileceğiniz bir müzik uygulamasıdır. Uygulama içerisinde bulunan şarkı tanıma sistemi sayesinde, etrafınızda çalan bir şarkıyı anında bulabilirsiniz.

Sevdiğiniz şarkılara benzer şarkıları önünüze çıkartan uygulama premium özelliği ile beraber, kullanıcılara reklamsız olarak sunulmaktadır.

Deezer APK Premium 2022 içerisinde bulunan sanal asistan sayesinde, kendi zevk ve tarzınıza yakın şarkıları keşfedebilirsiniz. İstediğiniz şarkıları internet üzerinden indirip, çevrimdışı olarak dinleyebilirsiniz.

Uygulama içindeki zamanlayıcı, uyumaya başlayacağınız zaman uygulamanın otomatik olarak çalınan müziği durdurmasını ayarlamanıza olanak tanımaktadır. Deezer Premium APK İndir ve zamanlayıcı özelliğini kullanmaya başla!

Deezer Premium APK 2022 ile, en popüler Podcast’lere ulaşabilir ve içerikleri yüksek kalitede dinleyebilirsiniz. Android ve iOS sistemli cihazlarınızda kullanabilirsiniz.

Deezer Premium APK müzik zevkinizi mobil cihazınızdan her yerde tam anlamıyla yaşamanızı sağlayan bir uygulamadır. “DEEZER SA” sağlayıcısı tarafından kullanıcılara sunulmuştur.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)