Deep TV Pro APK 1.0.68

Icon Deep TV Pro APK 1.0.68
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Deep Tv Pro Reklamsız Uygulaması Aracılığı İle Akıllı Cihazınızdan Yerel Ve Ulusal Kanalları, Belgesel, Dizi Ve Filmleri İzleyebilirsiniz. Deep Tv APK İle Donmadan Tv İzle!

Bilgisi Deep TV Pro

İsim Deep TV Pro
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 1.0.68
Boyut 24.4 MB
Kategori Eğlence
Geliştirici Deep TV
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Deep TV Nedir?

Kullanıcıların akıllı cihazlarından Tv izleme keyfini yüksek kalitede ve donmadan izlemesine olanak tanıyan bir mobil uygulamadır. İnternet bağlantınız ile istediğiniz içeriği izlemenizi sağlamaktadır.

Deep Tv IOS İndir uygulaması aracılığı ile yerel kanalları izleyebilirsiniz. Ulusal kanallardaki içeriklere ulaşabilirsiniz. Canlı izle özelliğini kullanarak, tüm içerikleri anlık olarak akıllı cihazınızdan izlemeye başlayabilirsiniz.

Deep Tv Pro APK Son Sürüm içerisinde bulunan belgesel kanallarını izleyebilir, hayvanların vahşi hayatını gözlemleyebilirsiniz. Haber kanalları aracılığı ile gündemi takip edebilirsiniz.

Sevilen dizi ve filmleri de uygulama içerisinden izleyebilirsiniz. Geçmişten günümüze yayınlanan popüler içeriklere ulaşabileceğiniz gibi, yeni çıkan içeriklere de ulaşabilirsiniz. Deep Tv Pro APK İndir ile uygulamayı hemen indirebilirsiniz.

Çocuk kanallarını izleyerek ailenizle oldukça keyifli vakit geçirebilirsiniz. Maç kanallarını canlı izleyerek favori takımınızı destekleyebilirsiniz. HD kalitede yayın keyfinin tadını çıkarabilirsiniz.

Deep Tv Pro APK uygulaması ile tüm içeriklere anında ulaşabilirsiniz. Donma ve kasma yaşamadan akıcı bir yayın izleme keyfini akıllı cihazınızdan tecrübe edebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)