Dealer’s Life APK 1.26

Icon Dealer’s Life APK 1.26
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Dealer's Life APK Kullanarak Satıcı Olabilirsiniz. Uygulama Hakkında Detaylı Bilgi Edinebilirsiniz. Dealer's Life Lite APK Son Sürüm İle Oyunu Cihazınıza İndirebilirsiniz!

Bilgisi Dealer’s Life

İsim Dealer’s Life
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.26
Boyut 72M
Kategori Simülasyon
Geliştirici Abyte Entertainment
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.AbyteEntertainment.DealersLife
Şimdi İndir

Dealer’s Life Nedir? 

Mobil cihazınızdan satış yapma tecrübesi yaşayabileceğiniz bir simülatör oyunudur. “Abyte Entertainment” tarafından kullanıcılara sunulmuştur.

Android ve iOS işletim sistemine sahip cihazlarınızda oyunu oynayabilirsiniz. Dealers Life İndir APK ile, sitemizden oyunu indirebilirsiniz.

Kullanılmış eşyaları satabileceğiniz, dükkan işletme oyunudur. Çeşitli müşterilerle birçok çeşitli eşya hakkında pazarlık yapabilirsiniz.

Kullanıcıların satış yapmaya çalıştığı sahte eşyaları tespit ederek, diğer satıcıların sizi kandırmasını engellemeniz gerekmektedir. Dealers Life Premium APK Download ile bu tecrübeyi yaşayabilirsiniz.

İşletmenizi yönetirken size yardımcı olması için tamirciler, tezgahtarlar, analistler almanız işinizi kolaylaştıracaktır. Ayrıca, Dealers Life APK ile, gelir elde edebilirsiniz.

Oyun içerisinde geliştireceğiniz strateji oldukça önem taşımaktadır. Pazarlık sırasında karşınızdakine zaman zaman baskı kurmanız ve sezgi özelliklerinizi kullanmanız gerekmektedir.

Dealers Life APK Premium kullanarak, oyun içerisinde dikkatinizi ölçebilir ve ticaret yapma performansınızı değerlendirebilirsiniz. Keyifli bir simülasyon tecrübesi yaşayabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)