Dealer's Life 2 APK 1.015

Icon Dealer's Life 2 APK 1.015
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Dealer's Life 2 APK Oyununda Birbirinden Farklı Müşterilere Eşya Satışı Yap! Dealer's Life Premium APK Türkçe Dil Desteği İle Birlikte Sitemizde Bulunmaktadır!

Bilgisi Dealer's Life 2

İsim Dealer's Life 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.015
Boyut 163M
Kategori Simülasyon
Geliştirici Abyte Entertainment Ltd
Fiyat $5.99
Google Play Linki com.AbyteEntertainment.DealersLife2
Şimdi İndir

Dealer’s Life 2 Nedir?

Dealers Life 2 Premium APK oyunu ile satış yaparak ticaret hayatına giriş yapmak ister misiniz? 2. el eşyaları almak isteyen birbirinden farklı karakterlerle pazarlık yapmaya hazır mısınız?

Dealers Life APK Son Sürüm oyunu içerisinde sıfırdan başlayıp oldukça zengin olabileceğiniz bir ticaret hayatı sizi beklemektedir. Oyun küçük bir dükkanda satış yaparak başlamaktadır.

el eşyalarınızı müşterilere satarak ve açık artırmalara katılarak ekonominizi yükseltebilirsiniz. Şehrin popüler bir bölgesinde daha büyük bir dükkan satın almak için para biriktirebilirsiniz.

Dealer's Life 2 APK oyununda size yardımcı olması için yardımcı tutabilir, dükkanınızda daha çok ürün bulundurmak için yer kiralayabilirsiniz. Dükkanınızın popülerliğini artırmak için reklam verebilirsiniz.

Farklı karakter özelliklerine sahip olan müşterilerin, giyimi, davranışları ve hareketleri oldukça değişkendir. Dükkan sahibi olarak onlara istediğiniz fiyatta ürün satmanız, oyunun temel amacıdır.

Dealers Life 2 APK oyunu, serinin ikinci oyunudur. Yenilenmiş ve geliştirilmiş özelliklerle birlikte “Abyte Entertainment Ltd” isimli geliştirici tarafından geliştirilmiştir.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)