Dead Trigger APK 2.1.1

Icon Dead Trigger APK 2.1.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Dead Trigger APK İndir Ve Dehşet Verici Zombi Sürülerine Karşı Savaş! Dead Trigger APK Altın Özelliğiyle İstediğin Silahı Al Ve Zombileri Yok Et!

Bilgisi Dead Trigger

İsim Dead Trigger
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 2.1.1
Boyut 293.17 Mb
Kategori Aksiyon
Geliştirici MADFINGER Games
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.madfingergames.deadtrigger
Şimdi İndir

Dead Trigger 1 APK Nedir?

Dead Trigger APK OBB oyunu zombi savaş mücadelesi üzerine kuruludur. Oyun içerisinde satın alabileceğiniz ve geliştirebileceğiniz silahlarla, zombi sürülerine karşı rekabete girerek bölümleri geçmeniz gerekmektedir.

Dead Trigger APK Android Oyun platformlarında oldukça popüler hale gelmiştir. 50 milyondan fazla indirmeye ulaşan oyunu, 17 yaş ve üzeri kullanıcılara sunulmuştur.

Oyun içerisindeki ses kalitesi, kan ve su efektleri gibi detaylar, oyuncuyu anı yaşamaya sürüklemektedir. Gerçekçi efektleriyle birlikte silahlarınızı ekranda bulunan tuşlarla kontrol edebilirsiniz.

Zombi sürülerini yok ederek daha zorlu bölümlere ulaşabilir ve para kazanabilirsiniz. Dead Trigger APK Android ve İOS işletim sistemine sahip cihazlara sunulmuştur.

“MADFINGER Games” tarafından geliştirilen oyununu, sitemizden ücretsiz bir şekilde Dead Trigger APK Oyun İndir bağlantısıyla indirebilirsiniz. Dead Trigger Money And Gold APK özelliği ile devasa bir ekonomiye sahip olabilir ve dilediğiniz silahları satın alabilirsiniz.

Zombi kıyametinde insanlığı kurtarman gerekiyor! Dead Trigger APK oyununun zorlu bölümlerinde efsanevi zombilere karşı silahının gücünü göster!

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)