Dead Trigger 2 APK 1.8.24

Icon Dead Trigger 2 APK 1.8.24
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Dead Trigger 2 APK İle, Zombilere Karşı Büyük Bir Savaşa Başla! Dead Trigger 2 APK Altın İle Birlikte, Tüm Silahları Satın Alabilirsiniz.

Bilgisi Dead Trigger 2

İsim Dead Trigger 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.8.24
Boyut 45.11 Mb
Kategori Aksiyon
Geliştirici MADFINGER Games
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.madfingergames.deadtrigger2
Şimdi İndir

Dead Trigger 2: Zombi Oyunları Nedir?

Zombilere karşı hayatta kalma mücadelesi vererek, yayılan tehlikeli bir virüse karşı koymaya çalışabileceğiniz aksiyon oyunudur.

“MADFINGER Games” isimli video oyun geliştiricisi tarafından kullanıcılara sunulmuştur. 17 yaş ve üzeri kullanıcılar için geliştirilmiştir.

İnsanlık türünün hayatta kalması için, küresel savunmaya katılabileceğiniz heyecanlı bir FPS oyunudur. Dead Trigger 2 APK Android ve iOS sistemli cihazlar için tasarlanmıştır.

Dead Trigger 2 APK Full oyununda, 10 farklı haritada bulunan 33 farklı savaş bölgesinde stratejinizi geliştirebilir, zombilere karşı saldırı ve savunma yapabilirsiniz.

Oyun içerisinde toplamda +600 senaryo bulunmaktadır. Sıkılmadan oynayabileceğiniz bir macera sizi beklemektedir. Ayrıca, Dead Trigger 2 APK Para kullanarak, oyunu daha keyifli bir hale getirebilirsiniz.

Dead Trigger 2 APK oyunu içerisinde kullanabileceğiniz +50 farklı silah bulunmaktadır. Sesli ve görsel efektler ile birlikte etkileyici bir oyun deneyimi tecrübe edebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)