Dead Cells APK 3.2.4

Icon Dead Cells APK 3.2.4
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Dead Cells APK Download İle Mobil Oyunu Android Sistemli Cihazınıza Sitemizden İndirebilirsiniz! Dead Cells APK Pro İle Birlikte Muhteşem Bir Macera Seni Bekliyor!

Bilgisi Dead Cells

İsim Dead Cells
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 7.0+
Son Sürüm 3.2.4
Boyut 8.22 Mb
Kategori Aksiyon
Geliştirici Playdigious
Fiyat $8.99
Google Play Linki com.playdigious.deadcells.mobile
Şimdi İndir

Dead Cells Nedir?

“Playdigious” isimli video oyun geliştiricisi tarafından kullanıcılara sunulan 2 boyutlu bir aksiyon platform oyunudur. Dead Cell APK Android ve iOS işletim sistemine sahip cihazlar için geliştirilmiştir.

Dead Cells APK oyunun içerisinde, başarısız simya deneyi sonucunda özel yetenekler kazanan bir savaşçı kullanılmaktadır. Savaşçı büyülü bir kale içerisinde ilerlemektedir.

Kale sürekli genişlemekte ve değişmektedir. Bir çok farklı düşmanı öldürerek bölüm sonu canavarlarını mağlup etmek ve kalenin merkezine ulaşmak, Dead Cells Mobile APK 2021 oyunun temel amacıdır.

Oyun içerisinde ilerledikçe karakterinizin yeni özellikleri açılmaktadır. Ödüller kazanarak karakterinizi geliştirebilir, aksiyon dolu macerada rakiplerinizle karşılaşabilirsiniz.

Dead Cells APK oyununda güçlü canavarlar ile mücadeleye girmeniz gerekmektedir. Onların davranışlarını öğrenmek, karşı saldırı yapabilmeniz için size avantaj sağlayacaktır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)