Dawn of Titans APK 1.42.0

Icon Dawn of Titans APK 1.42.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Dawn Of Titans APK Oyunu İçerisinde Efsanevi Titanları Kullanarak Ordunu Yönetmeye Başla, Düşmanlarını Yok Et! Dawn Of Titans Blog İçerisinde Sıralamaya Katıl!

Bilgisi Dawn of Titans

İsim Dawn of Titans
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.2+
Son Sürüm 1.42.0
Boyut 36 MB
Kategori Strateji
Geliştirici NaturalMotionGames Ltd
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.naturalmotion.dawnoftitans
Şimdi İndir

Dawn Of Titans APK Nedir?

“NaturalMotionGames Ltd” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunulan rol yapma ve strateji oyunudur. Mitolojik titanlar kullanılarak oynanan bir savaş mücadelesine hazır mısınız?
Mobil oyun, 3 boyutlu grafikleri ve olağanüstü animasyon efektleri ile “IMGA” ödülünü kazanmıştır. Her oyuncunun belirli bir harita üzerinde bölgesi bulunmaktadır ve ordu geliştirmesi yaparak bu bölgeleri işgal etmek oyunun temel amacını oluşturmaktadır.

Online olarak oynayabileceğiniz oyunu içerisinde, arkadaşlarınızla birlikte mücadele etmek için ittifak kurabilirsiniz. Günlük etkinliklere katılabilir, zorlu yaratıklara karşı savaşabilir, ödüller kazanabilirsiniz.

Dawn Of Titans Characters ve askerleri ordunuza dahil ederek saldırı ve savunma gücünüzü artırabilirsiniz. Stratejik düzenlemeler yaparak rakiplerinizi işgal edebilirsiniz.
Dawn Of Titans iOS ve Android cihazlar için geliştirilmiştir. Dawn Of Titans Database ile birlikte oyununu sitemizden indirebilirsiniz.

Dawn Of Titans APK oyunu içerisinde PvP savaşlarına katılabilir, MMO RPG mücadelesinde rol alabilir, başarılarınız doğrultusunda küresel sıralamalarda üst basamaklara tırmanabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)