Cuphead Mobile APK 1.7.0

Icon Cuphead Mobile APK 1.7.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Cuphead APK Mobile Beta 7 Oyununda Nostalji Macerasına Katılmak İster Misiniz? Cuphead Mobile APK Full Version İle Çılgın Yaratıklara Karşı Savaşa Hazır Mısın?

Bilgisi Cuphead Mobile

İsim Cuphead Mobile
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.7.0
Boyut 136 MB
Kategori Atari
Geliştirici Studio MDHR
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Cuphead APK Mobile Nedir?

Super Mario 3, Contra 3 ve MegaMan gibi oyunlardan esinlenerek geliştirilen Cuphead Mobile APK 2022 oyunu içerisinde heyecanlı bir macera sizleri bekliyor!

Dilimizde “Fincan Kafa” anlamına gelen platform oyunu, “Studio MDHR Entertainment Inc.” tarafından geliştirilmiştir. Bilgisayar ve XBox One gibi cihazlarda oyun severlere sunulduktan sonra mobil cihazlar için yeniden tasarlanmıştır.

Konu ve hikaye olarak macera öğeleriyle yoğrulmuş oyunda şeytanla istemeden anlaşma yapmak zorunda kalan 2 kahraman, ruhlarını şeytanın elinden kurtarmak için maceraya atılmaktadır.

Sihirli bir iksir içerek parmaklarından ateş etme özelliği kazanan kahramanlarımız, bu macerada oyunculara eşlik etmektedir. Cuphead DLC Mobile APK android oyunu bölümlerden oluşmaktadır ve yeni bölümlere geçmek için “Boss” ismi verilen güçlü canavarları yenmeniz gerekmektedir.

Cuphead Mobile APK Money ve Cuphead APK Health özellikleri, oyunculara sınırsız can ve para imkanı sunmaktadır.

Cuphead APK mobil oyunu tek başınıza ve iki kişilik oynanış moduna sahiptir. Yakın bir arkadaşınızla maceraya katılabileceğiniz gibi tek başınıza da serüvene atılabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)