CSR Racing 2 APK 4.9.0

Icon CSR Racing 2 APK 4.9.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

CSR Racing 2 - Car Racing Game İle Tasarladığınız Araçları Çevrimiçi Yarıştırabilirsiniz! Ekibinizi Kurarak Yarış Tutkunuzu CSR Racing 2 APK İle Yaşayın!

Bilgisi CSR Racing 2

İsim CSR Racing 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 4.9.0
Boyut 2.83 Gb
Kategori Yarış
Geliştirici NaturalMotionGames Ltd
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.naturalmotion.customstreetracer2
Şimdi İndir

CSR Racing 2 Free Cars Nedir?

Yarış oyunu hayranları için tasarlanan CSR Racing 2 Gameplay oyunu, “NaturalMotionGames Ltd” tarafından geliştirilmiştir. CSR Racing 2 Android Oyun Club arkadaşlarınızla ekip kurabildiğiniz ve dünyanın dört bir yanında çevrimiçi yarışabileceğiniz bir yarış oyunudur.

Önde gelen otomobil markalarıyla olan ortaklıklarla birlikte gerçekçi bir araç deneyimi yaşatan oyun, CSR Racing 2 gibi özelliklerine de sahiptir.

Elde ettiğiniz paralarla ve CSR Racing 2 Graphics Settings grafik ayarlarıyla yüksek özellikli araçlara sahip olabilirsiniz. Sitemizdeki CSR Racing 2 APK Oyun İndir Club linkinden oyununa ulaşabilirsiniz.

CSR Racing 2 Best Cars Ferrari SF90 Stradale, McLaren Senna, Bugatti La Voiture Noire başta olmak üzere birçok özel tasarım araç deneyimi yaşatacak bir simülasyon oyunudur.

CSR Racing 2 APK oyunu, yüzlerce araba sürüş simülatörü ve tasarım özelleştirme seçeneği  sunmaktadır. 13 yaş ve üzeri oyuncular için tasarlanan bu harika oyun, göz alıcı 3 boyutlu grafik tasarımlarıyla siz yarışseverleri pistlere bekliyor!

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)