Crowd City APK 2.4.9

Icon Crowd City APK 2.4.9
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Crowd City APK Android Ve iOS Sistemli Cihazlar İçin Geliştirilen Arcade Bir Mobil Oyundur. Crowd City APK Download İle Oyunu Oynamaya Başlayabilirsiniz! 

Bilgisi Crowd City

İsim Crowd City
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 2.4.9
Boyut 126.91 Mb
Kategori Atari
Geliştirici VOODOO
Fiyat Bedava
Google Play Linki io.voodoo.crowdcity
Şimdi İndir

Crowd City Nedir?

“VOODOO” isimli oyun geliştiricisi tarafından kullanıcılara sunulan, oyuncuların koşan bir insan grubunu yönettiği ve insan grubunun sayısını arttırmak için farklı renkteki küçük grupları ele geçirebileceği bir mobil oyundur.

Crowd City APK oyunu, tüm yaş gruplarındaki oyun severler için geliştirilmiştir. “Arcade Oyunlar” isimli oyun kategorisinde bulunmaktadır.

Android ve iOS sistemli akıllı cihazlar için yayınlanan oyunu, sitemizden cihazınıza indirebilirsiniz. Crowd City APK Latest Version ile oyunun güncel sürümünü oynamaya başlayabilirsiniz.

Crowd City Game APK oyununu oynarken dikkatinizi toplamanız ve en çok puana ulaşmak için kontrol ettiğiniz topluluğun sayısını arttırmanız gerekmektedir.

Sayı olarak sizden daha büyük bir topluluğu gördünüzde hızlı karar vererek uzaklaşmanız, Crowd City APK oyunu içerisinde başarı sağlamanız için yararlı olacaktır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)