Critical Strike APK 11.9

Icon Critical Strike APK 11.9
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Critical Strike CS APK Para İle İstediğin Özelliği Oyun İçerisinden Satın Al! Critical Strike CS Counter Terrorist Online FPS APK İle FPS Oyununa Katıl!

Bilgisi Critical Strike

İsim Critical Strike
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 11.9
Boyut 92.40 Mb
Kategori Aksiyon
Geliştirici VERTIGO GAMES
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.critical.strike2
Şimdi İndir

Critical Strike CS: Counter Terrorist Online FPS Nedir?

3 boyutlu olarak geliştirilen birinci şahıs nişancı oyunudur. “​​VERTIGO GAMES” isimli Türk oyun geliştiricisi tarafından tasarlanan FPS oyununda, Counter - Terörist efsanesi geri dönüyor!

Critical Strike APK savaş oyununda nişancılık yeteneğinizi kullanarak rakip oyunculara silahlı saldırı yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızla online oyunlara girebilir, omuz omuza mücadeleye birlikte katılabilirsiniz.

6 harita üzerinde 25 adet silahı kullanmanıza imkan tanıyan Critical Strike Portable APK oyunu, farklı oyun seçenekleri ile savaş deneyimini üst düzey olarak tecrübe etmenizi sağlamaktadır.

Critical Strike CS APK oyununun kontrolleri akıllı cihaz ekranlarından oldukça kolay sağlanmaktadır. Grafik ve efekt detayları ile birlikte 5’e karşı 5 mücadeleye girmeniz mümkündür.

Critical Strike APK ile rakiplerini öldürmek dostlarını kurtarmak için rekabet dolu bir mücadelede yer almak ister misiniz?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)