Critical Ops APK 1.37.0.f2117

Icon Critical Ops APK 1.37.0.f2117
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Critical Ops APK Menu 2022 İle Avantajları Kaçırma! Critical Ops APK İndir Ve Mobil Cihazından Oynamaya Başla! Arkadaşlarınla Beraber Keyifli Vakit Geçir!

Bilgisi Critical Ops

İsim Critical Ops
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.37.0.f2117
Boyut 656.81 Mb
Kategori Aksiyon
Geliştirici Critical Force Ltd.
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.criticalforceentertainment.criticalops
Şimdi İndir

Critical Ops Nedir?

FPS (First Person Shooter) tarzındaki bir savaş oyunudur. FPS, kullandığınız karakterin bakış açısı ile, bulunduğunuz alanı görmenize olanak tanıyan oyunlara verilen isimdir.

Critical Ops APK Son Sürüm oyunu, 3 boyutlu grafiklerle beraber, hareket halinde olan rakip oyuncuları vurmanız ve öldürmeniz üzerine kurulmuştur.

Reflekslerinizi iyi kullanmanız ve oyun içerisindeki becerilerinizi sürekli geliştirmeniz gerekmektedir. Düşmanınız her yerden çıkabilir ve sizi pusuya düşürmek için bir köşede bekliyor olabilir.

Critical Ops APK 2022 içerisinde, Coalition ve Breach isimli iki sınıf bulunmaktadır. Bu sınıflardan birine dahil olarak, diğer sınıfa karşı mücadele edilmektedir.

Ayrıca oyun içerisinde klan oluşturabilir veya başka klanlara katılabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte farklı oyun modlarının tadını çıkarabilirsiniz. Critical Ops APK kullanarak, avantaj elde edebilirsiniz.

Critical Ops, “Critical Force Ltd.” isimli geliştirici tarafından 16 yaş ve üzeri kullanıcılara sunulmuştur. Oyunu, Android cihazınıza sitemizden hemen indirebilirsiniz.

Critical Ops APK ile dereceli oyunlara katılabilirsiniz. Prestijinizi yeteneğinizle üst sıralara çıkarabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)