Criminal Case APK 2.41

Icon Criminal Case APK 2.41
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Criminal Case APK İle Mobil Cihazından Sırlı Ölümleri Aydınlat! Delilleri Topla, Cinayetleri Çöz! Criminal Case APK İle Dedektiflik Yapmaya Hazır Mısınız?

Bilgisi Criminal Case

İsim Criminal Case
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 2.41
Boyut 72.55 Mb
Kategori Macera
Geliştirici Pretty Simple
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.prettysimple.criminalcaseandroid
Şimdi İndir

Criminal Case Nedir?

“Pretty Simple” isimli video oyun geliştiricisi tarafından sunulan, saklı nesneleri bularak çeşitli cinayetleri aydınlatma amacıyla oynanan bir mobil oyundur.

Cinayet vakalarını çözebileceğiniz Criminal Case Game APK oyunu içerisinde, etrafta bulunan ipuçlarını birleştirerek profesyonel bir dedektif rolünü üstlenebilirsiniz.

Şüpheli şahısları ve tanıkları sorgulayabilir, yaptığınız araştırmalarla cinayete ilgilerini tespit edebilir, dikkatinizi toplayarak sırları aydınlatabilirsiniz. Criminal Case APK Para ile, oyuna avantajlı başlayabilirsiniz.

Oyun, Android ve iOS işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiştir. Criminal Case APK İndir ile, oyunu sitemizden Android cihazınıza indirebilirsiniz.

Arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz Criminal Case APK oyunu içerisinde, çeşitli suç mahalleri bulunmaktadır. Etrafa bırakılan kanıtları inceleyebilir, örnekleri analiz edebilir ve keyifli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)