Crash of Cars APK 1.7.05

Icon Crash of Cars APK 1.7.05
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Crash Of Cars İndir Ve Mobil Cihazından Araba Savaşlarına Katıl! Silahını Kuşan, Rakip Oyunculara Saldır! Crash Of Cars APK Oyununu Online Olarak Oyna!

Bilgisi Crash of Cars

İsim Crash of Cars
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.7.05
Boyut 72.38 Mb
Kategori Yarış
Geliştirici Not Doppler
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.notdoppler.crashofcars
Şimdi İndir

Crash Of Cars Nedir?

Belirli bir harita üzerinde rakip oyuncularla birlikte, oyuncuların kullandığı araçları çeşitli silahlar ile patlatma amacını taşıyan bir mobil oyundur.

Her aracı patlattığınızda “Taç” kazanabilir, elde ettiğiniz skor ile, “Liderler Tablosu’na” girebilirsiniz. Crash Of Cars APK En Son Sürüm ile, güncel versiyonu oynayabilirsiniz.

8 farklı haritaya katılabileceğiniz oyun içerisinde, 70’ten fazla araç bulunmaktadır. Bu araçlar elde edilebilirlik seviyesine göre 4 farklı sınıfa aittir. En güçlü araçlar “Efsanevi” sınıfında bulunmaktadır.

Aracınızı kişiselleştirebilmeniz için 30’dan fazla dış görünüm bulunmaktadır. Örneğin, aracınızı sosisli sandviç görünümüne kişiselleştirebilirsiniz.

Crash Of Cars APK Download oyunu içerisinde, rakip araçları patlatmak için kullanabileceğiniz 16 farklı silah bulunmaktadır. Ayrıca görevleri tamamlayarak yeni özellikleri elde edebilir, isterseniz “Tek Oyunculu” oynayabilirsiniz.

Crash Of Cars APK oyunu, “Not Doppler” isimli geliştirici tarafından iOS ve Android işletim sistemli cihazlarda oynanmak üzere tasarlanmıştır.

İnternet sitemizden Crash Of Cars APK oyununu indirebilir, farklı haritalarda arkadaşlarınızla eğlenceli bir savaşa katılabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)