Crafting and Building APK 2.5.19.79

Icon Crafting and Building APK 2.5.19.79
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Crafting And Building İndir Ve Mobil Cihazından İnşaat Oyununa Katıl! Crafting And Building APK İndir Ve Dekorasyona Başla! Oyundaki Arkadaşlarını Ziyaret Et!

Bilgisi Crafting and Building

İsim Crafting and Building
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.1+
Son Sürüm 2.5.19.79
Boyut 356.94 Mb
Kategori Macera
Geliştirici GeneRe
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.mmircil.cnb2
Şimdi İndir

Crafting And Building Nedir?

Hayal gücünüzle doğru orantılı olarak, istediğiniz şeyi inşa etmenizi sağlayan bir mobil oyundur. “GeneRe” isimli video oyun geliştiricisi tarafından sunulmuştur.

Crafting And Building APK oyunu içerisinde, istediğiniz yapıyı dizayn etme, tasarlama, inşa etme özgürlüğünüz bulunmaktadır. Dev kalelerden, büyük saraylara kadar istediğiniz şeyi inşa edebilirsiniz.

Mağara içerisinde yaşam alanınızı inşa edebilirsiniz. Mobilyalarınızı seçebilir, yaşam alanınızı oluşturabilirsiniz. Ayrıca oyun içerisinde hayvanlar sahiplenerek, onlarla eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

İsterseniz arkadaşlarınızın yaptıkları yapıları ziyarete gidebilir, onlara yardım edebilirsiniz. En kısa sürede inşaatı kim bitirecek veya en büyük evi kim inşa edecek diyerek, rekabete girebilirsiniz.

Android cihazınıza crafting and building apk download oyununu, sitemizden indirebilirsiniz. Crafting And Building APK Latest Version ile, oyunun güncel sürümünü oynayabilirsiniz.

Crafting And Building APK ile özgür bir dünyada istediğiniz şeyi inşa edebilir, farklı madenleri bulmak için arkadaşlarınızla mağara keşfine çıkabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)