Craftheim APK 3.0.1

Icon Craftheim APK 3.0.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Craftsman APK 2021 Oyunu İle Kendi Evinizi İnşa Edebilir, Çiftliğinizi Kurabilirsiniz. Craftsman APK Download İle Oyunu Sitemizden İndirebilirsiniz.

Bilgisi Craftheim

İsim Craftheim
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 3.0.1
Boyut 92.39 Mb
Kategori Simülasyon
Geliştirici CASUAL AZUR GAMES
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.barsstudios.craftheim
Şimdi İndir

Craftheim - Lumberjack Island ​​Nedir?

Issız bir adada kendi dünyanızı inşa etmek ister misiniz? Evinizi inşa edebilir, diğer adaları keşfe çıkabilir ve yaşam alanınızı genişletebilirsiniz. Craftheim APK ile herşey mümkün!

“CASUAL AZUR GAMES” tarafından geliştirilen Craftheim APK oyunu, “Simülasyon Oyunları” isimli kategoride listelenmektedir. Oyundaki en önemli nokta, kaynakları elde etmektir.

Kaynak kazanmak için ticaret yapabilirsiniz, ağaçları keserek odun elde edebilirsiniz. Kaynağınız ne kadar çok ise o kadar uzaklara köprüler kurabilir, yeni toprakları ziyaret edebilirsiniz. Muhteşem bir konak inşa edebilirsiniz.

İnşaat işlerinizin yoğun oldu zamanlarda işçi çalıştırabilirsiniz. Çalıştırdığınız işçiler ile zamandan tasarruf ederek, projelerinizi daha kısa bir sürede tamamlayabilirsiniz.

Craftheim APK İndir ile oyunu sitemizden indirebilir, Craftheim APK ile para kullanarak oyun içerisinde istediğiniz gibi ilerleyebilirsiniz.

Craftheim APK oyununda evinizi yükselttikçe yeni özelliklerin kilitleri açılmaktadır. Keyifli bir gündelik oyun deneyimini tecrübe etmek ister misiniz?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)