Crab Game APK 2.1

Icon Crab Game APK 2.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Crab Game İndir Ve Online Oyuncularla Gerçek Zamanlı Olarak Mücadeleye Katıl! Crab Game Sistem Gereksinimleri Ve Daha Fazlasını Öğrenmek İçin Yazımızı Okuyun!

Bilgisi Crab Game

İsim Crab Game
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 2.1
Boyut 31 MB
Kategori Macera
Geliştirici Bombora Apps
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Crab Game APK Nedir?

Online ve gerçek zamanlı olarak diğer oyuncularla mücadeleye girebileceğiniz mini oyunlardan oluşan bir mobil oyunudur. Squid Game isimli dizi serisinin senaryosu üzerine kuruludur.

Oyundaki temel amaç mini oyunları tamamlayarak hayatta kalmaya çalışmaktır. Crab Game Trailer içerisinde heyecanlı ve zorlu bir mücadele sizleri beklemektedir. özellikleri ile avantaja sahip olabilir, rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.

Crab Game Gameplay içerisinde şeker oyma oyunu, halat çekme oyunu, kırmızı ve yeşil ışık oyunu, cam köprüyü geçme oyunu, mermer kırma mücadelesi ve dövüş oyunu bulunmaktadır.

Crab Game Steam gibi oyun platformlarında popüler bir hale geldikten sonra mobil cihazlar için optimize edilmiştir. Crab Game Download ile oyununu sitemizden indirebilirsiniz.

Crab Game APK oyunu, “Bombora Apps” isimli oyun geliştiricisi tarafından kullanıcılara sunulmaktadır. Farklı oyunlar ile birlikte online olarak mücadele edebileceğiniz bir oyunudur.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)