Cover Fire APK 1.24.09

Icon Cover Fire APK 1.24.09
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Cover Fire APK Kullanarak Üstün Avantajları Elde Et! Cover Fire APK Oyununda İyi Bir Nişancı Olduğunu Kanıtla! Kabiliyetini Geliştir, Rakiplerini Öldür!

Bilgisi Cover Fire

İsim Cover Fire
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 6.0+
Son Sürüm 1.24.09
Boyut 366.61 Mb
Kategori Aksiyon
Geliştirici Viva Games Studios
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.generagames.resistance
Şimdi İndir

Cover Fire Nedir?

Birçok silah kullanma deneyimi yaşayabileceğiniz, sessiz ve akılcı hareket etmeniz gereken aksiyon dolu bir nişancılık oyunudur.

“Viva Games Studios” isimli video oyun geliştiricisi tarafından kullanıcılara sunulmuştur. Android ve iOS işletim sistemine sahip cihazlar için özel olarak geliştirilmiştir.

Cover Fire APK İndir oyunu içerisinde, kullanıcının erişebileceği farklı modlar bulunmaktadır. Bu modların her biri ayrı bir heyecana sahiptir.

Oyuna eklenen son güncellemeler ile birlikte, zombilere karşı hayatta kalma deneyimini tecrübe edebilirsiniz. Cover Fire İndir ve zombilere karşı mücadeleye başla!

Cover Fire APK oyunun en ilgi çekici özelliklerinden birisi, cihazınıza yükledikten sonra internet bağlantısına gerek duymadan oyunu oynamanıza imkan tanınmasıdır.

Cover Fire APK oyununda, isterseniz internet bağlantısı ile diğer kullanıcılar ile rekabete girebilir, turnuvalara katılabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)