Counter Strike APK 1.1

Icon Counter Strike APK 1.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Counter Strike APK Menüsü İndir Ve Akıllı Cihazından Oynamaya Başla! Counter Strike İlk Sürüm Oynayarak, Mücadeleye Katıl! Rakiplerine Nişancılık Kabiliyetini Göster!

Bilgisi Counter Strike

İsim Counter Strike
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.0+
Son Sürüm 1.1
Boyut 31.1 MB
Kategori Aksiyon
Geliştirici daT Sttudios
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Counter Strike CS: Counter Terrorist Online FPS Nedir?

İki farklı takımın birbirini öldürmek amacıyla silahlı çatışmaya girdiği, çevrimiçi olarak arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz, üç boyutlu FPS (First Person Shooter) oyunudur.

Counter Strike APK 2022 oyunu içerisinde, Teröristler ve Anti-Teröristler olarak iki takım bulunmaktadır. Dünya üzerindeki oyuncular ve arkadaşlarınızla oyunu oynayabilirsiniz.

Kullanıcının erişimine sunulmuş 40 farklı silah bulunmaktadır. Bu silahları kullanarak rakiplerinizi en kısa sürede öldürmeniz gerekmektedir.

İyi bir oyun stratejisi izlemek için, kendinizi açık hedef haline getirmemeli, olabildiğince görünmeden rakiplerinize saldırı yapmanız gerekmektedir.

Counter Strike APK oyununda, sağlık puanınız azaldığında bir yere kaçarak saklanabilir, rakipleriniz farketmeden onları ateş altına tutabilirsiniz.

Counter Strike Go APK Android ve iOS cihazlarını desteklemektedir. Android cihazınızda oyunu deneyimlemek için, sitemizden oyunu indirebilirsiniz.

Counter Strike APK oyununda, kullanıcının erişimine sunulmuş 8 harita ve 5 farklı oyun modu bulunmaktadır. Savaş oyununu mobil cihazınızdan keyifle oynayabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)