Count Masters APK 1.49.2

Icon Count Masters APK 1.49.2
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Count Master APK Oyununda Kendi Çöp Adam Ordunuzu Kurmak İster Misiniz? Count Master Crowd Runner 3D APK Sinirsiz para Oyununda Oldukça Eğlenceli Vakit Geçirebilirsiniz!

Bilgisi Count Masters

İsim Count Masters
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.49.2
Boyut 101.08 Mb
Kategori Aksiyon
Geliştirici Freeplay Inc
Fiyat Bedava
Google Play Linki freeplay.crowdrun.com
Şimdi İndir

Count Masters: Çöp Adam Koşu Nedir?

Tek bir çöp adamla koşuya başladığınız, koşu parkurunda çeşitli engeller ve bonuslar ile çöp adam sayınızı artırabileceğiniz bir mobil oyundur. Count Master APK oyunu, “Freeplay Inc” tarafından geliştirilmiştir.

Count Master Crowd Runner APK oyunu içerisinde koşmakta olan çöp adamınızı parmağınız ile sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Yolunuzu kapatan kapılardan geçerek sayınızı artırabilir ya da azaltabilirsiniz.

Örneğin, 10 çöp adamla koşu yapıyorsunuz ve parkurun üzerinde birisini tercih etmeniz gereken iki kapı bulunuyor. Kapılardan biri x2, diğeri /2 ifadelerini bulunduruyor. x2’den geçerseniz çöp adam sayınız 20’ye yükselmekte, /2’den geçerseniz sayınız 5’e düşmektir.

Count Masters Crowd Runner 3D APK oyunu içerisindeki temel amaç çöp adam sayınızı oldukça yükseltmek ve seviyeleri başarı ile tamamlamaktır.

Ayrıca parkur üzerinde rakip çöp adamlar askerlerinizin sayısını düşürmek için beklemektedir. Parkurda bulunan testere, pervane gibi nesnelere çarpmanız, çöp adam sayınızın düşmesine sebep olacaktır.

Count Masters APK ile keyifli ve eğlenceli bir oyun deneyimi sizi bekliyor. Oyunu sitemizden Android cihazınıza hemen indirebilirsiniz!

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)