Copy My Data APK 2.2.3

Icon Copy My Data APK 2.2.3
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Copy My Data İndir Ve Cihazındaki Tüm İçerikleri Wifi Aracılığı İle Başka Bir Cihaza Aktar! My Copy Data APK Uygulamasını Sitemizden İndir, Hemen Kullanmaya Başla!

Bilgisi Copy My Data

İsim Copy My Data
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 2.2.3
Boyut 21.69 Mb
Kategori Alet
Geliştirici Media Mushroom
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.mediamushroom.copymydata
Şimdi İndir

Copy My Data Nedir?

“Media Mushroom” isimli uygulama geliştiricisi tarafından kullanıcılara sunulan, cihazınızın hafızasındaki tüm dosya ve öğeleri başka bir cihaza aktarmanıza olanak tanıyan bir mobil uygulamadır.

Uygulama Wifi üzerinden çalışmaktadır. Veri aktarım yapmak istediğiniz cihazlarınızın Wifi bağlantısına sahip olması uygulamayı kullanmanız için yeterlidir. Copy My Data APK iOS ve Android sistemli cihazlar için geliştirilmiştir.

Copy My Data APK 2022 uygulaması aracılığı ile cihazınızdaki tüm dosya,  klasör ve öğeleri bir başka cihaza gönderebilir, kopyalayabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz iletişim bilgilerinizi ve takvim bilgilerinizi de aktarmanız mümkündür.

Uygulama “Araçlar” isimli uygulama kategorisinde bulunmaktadır. Tüm yaş gruplarındaki kullanıcıların kullanılması için geliştirilmiştir. Copy My Data Premium APK İndir ile uygulamayı sitemizden Android cihazınıza indirebilirsiniz.

Copy My Data Pro APK uygulamasını kullanarak içeriklerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde başka bir cihaza aktarabilirsiniz. Üstelik bu işlemi yaparken, bilgisayar gibi başka bir cihazı kullanmanıza gerek yoktur.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)