Connect TV Play APK 2.9.3

Icon Connect TV Play APK 2.9.3
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Connect Play APK Reklamsız Son Sürüm İle Birlikte Uygulamanın Yeni Sürümünü Kullanmaya Başla! Connect Play APK İndir Ve İçeriklerini Başka Cihaz Ekranlarına Yansıt!

Bilgisi Connect TV Play

İsim Connect TV Play
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 2.9.3
Boyut 12 MB
Kategori Eğlence
Geliştirici Connect TV i Malmö AB
Fiyat Bedava
Google Play Linki se.connecttv.play
Şimdi İndir

Connect TV Play Nedir? 

Connect Play APK İndir Son Sürüm uygulaması abone olduğunuz TV yayınlanlarına bağlanarak, mobil cihazınızdan yayınları izlemenize olanak tanımaktadır. Ayrıca uygulama aracılığı ile ekran görüntünüzü diğer cihazlar ile paylaşabilirsiniz.

Connect Play Son Sürüm uygulaması ile canlı yayınları izleyebilirsiniz. Aksiyon ve macera dolu filmleri inceleyebilir, heyecanlı dizi serilerine ulaşabilirsiniz.

Belgesel ve çizgi film içeriklerinin tadını çıkartabilirsiniz. Mobil cihazınızın ekranını TV gibi büyük ekrana sahip cihazlara aktararak yayın izleme keyfinizi üst seviyeye çıkartabilirsiniz.

Sunduğu avantajlarla ilgi toplayan Connect Play APK Son Sürüm 2022 uygulamasını nasıl indireceğinizi merak ediyorsanız, uygulamayı sitemizden Android sistemli cihazınıza indirebilirsiniz.

Connect Play Premium APK uygulaması “Connect TV i Malmö AB” isimli uygulama geliştiricisi tarafından yayınlanmıştır. 13 yaş ve üzerindeki kullanıcılara sunulmuştur. “Eğlence Uygulamaları” isimli uygulama kategorisinde yer almaktadır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)