Company of Heroes APK 1.3.5RC1

Icon Company of Heroes APK 1.3.5RC1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Company Of Heroes APK Türkçe Yama Eklentisi İle Birlikte Oyunu Türkçe Oyna! Company Of Heroes APK Gameplay İle Birlikte 2. Dünya Savaşına Katılmaya Hazır Mısın?

Bilgisi Company of Heroes

İsim Company of Heroes
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 9+
Son Sürüm 1.3.5RC1
Boyut 66.11 Mb
Kategori Strateji
Geliştirici Feral Interactive
Fiyat $13.99
Google Play Linki com.feralinteractive.companyofheroes_android
Şimdi İndir

Company Of Heroes Mobile APK Nedir?

  1. Dünya Savaşı’nın aksiyon ve heyecan dolu mücadelesine, Amerikan askerlerini yönlendirerek katılmanızı sağlayan bir mobil oyunudur.

Oyun içerisinde taktiksel beceriler, stratejik kararlar, saldırı ve savunma pozisyonları oldukça önemlidir. özellikleri ile birlikte gerçek zamanlı strateji deneyimini kullanıcılara sunmaktadır.

Mobil savaş oyunu 12 farklı dil desteği ile sunulmuştur. Türkçe dilinin liste içerisinde bulunmaması sebebiyle, daha sonradan Company Of Heroes Türkçe yama ile birlikte Android sistemli cihazlar için optimize edilmiştir.

Company Of Heroes APK Full oyunu kullanıcılara sunduğu heyecanlı ve gerçekçi savaş mücadelesi ile dikkatleri üzerine toplamıştır. Company Of Heroes APK Obb dosyası ile birlikte sitemizde kullanıcılara sunulmaktadır.

Company Of Heroes APK oyunu, “Feral Interactive” isimli geliştirici tarafından geliştirilmiştir. “Strateji Oyunları” isimli oyun kategorisinde listelenmektedir.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)