Combat Master APK 0.7.41

Icon Combat Master APK 0.7.41
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Combat Master Online APK Oyununda Çılgın Rekabet Sizi Bekliyor! Combat Master APK Obb Dosyaları İle Birlikte Sitemizde Kullanıcıların Erişimine Sunulmuştur!

Bilgisi Combat Master

İsim Combat Master
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 7.0+
Son Sürüm 0.7.41
Boyut 650.75 Mb
Kategori Aksiyon
Geliştirici Alfa Bravo Inc.
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.AlfaBravo.CombatMaster
Şimdi İndir

Combat Master Mobile FPS Nedir? 

Çevrimdışı olarak oynayabileceğiniz ve online olarak diğer oyuncularla silahlı çatışma mücadelesine girmenize olanak tanıyan birinci şahıs nişancı (First Person Shooter) mobil oyunudur.

“Alfa Bravo Inc.” tarafından geliştirilen Combat Master Online FPS APK oyunu, 13 yaş ve üzerindeki kullanıcılara sunulmuştur. “Aksiyon Oyunları” kategorisinde listelenmektedir.

Combat Master APK Menu oyunu içerisindeki temel amaç hızlı bir tempo ile birlikte rakiplerle çatışmaya girmek ve onların can puanlarını 0’a düşürmeye çalışmaktır. Bu esnada onlar da sizi öldürmek için saldırı yapmaktadır.

Arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz Combat Master APK 2022 oyununda takımınızdaki oyuncularla sesli iletişim kurabilirsiniz. Bu sayede birlikte hareket edebilir, kendi stratejinizi takımınız ile birlikte kullanabilirsiniz.

Combat Master APK oyunu içinde “Pay To Win” (Ödeme Yaparak Oyun Kazan) denilen kavramın önüne geçilmiştir. Oyunu oynayan tüm oyuncular eşit şartlarda mücadele etmektedir. Rekabet ve heyecan üst seviyededir.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)