Coin Master APK 3.5.1370

Icon Coin Master APK 3.5.1370
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Coin Master APK Oyununda Sizi Bekleyen Koleksiyon Kartlarını Toplayın, Savaşta Avantaj Kazanın! Coin Master Android Cihazınız İçin Geliştirilmiştir!

Bilgisi Coin Master

İsim Coin Master
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 3.5.1370
Boyut 75.11 Mb
Kategori Gündelik
Geliştirici Moon Active
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.moonactive.coinmaster
Şimdi İndir

Coin Master Nedir?

Köyünüzü kurup yükseltme yaparak geliştirebileceğiniz, rakip oyunculara saldırı düzenleyebileceğiniz ve ganimet toplayabileceğiniz bir mobil oyundur.

“Moon Active” isimli geliştiricinin sunduğu oyun, çok oyunculu (multiplayer) bir gündelik oyundur. Dünya üzerindeki tüm kullanıcılar ile savaşabilir ve Facebook üzerindeki arkadaşlarınızla oyunu oynayabilirsiniz.

Coin Master APK 2023 oyununda Korsan olarak vahşi saldırılar düzenleyebilir, Savaşçı olarak köyünüz için mücadele edebilir, Viking olarak rakiplerinizi istila etmek için strateji geliştirebilirsiniz.

Oyun içerisindeki gizemli hazineleri keşfetmek için yolculuğa çıkabilir ve büyülü kartları toplayabilirsiniz. Coin Master Sınırsız Para ile birlikte avantajlı olarak oyunu sitemizden indirebilirsiniz.

Coin Master Türkiye ve dünya üzerinde popülerliğini kanıtlamış eğlenceli bir oyundur. Bu heyecanlı dünyaya sizde hemen katılabilirsiniz.

Coin Master APK ile kendi Viking imparatorluğunuzu kurabilir, rakiplerinizi istila etmek için köyünüzü güçlendirebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)