Coach Bus Simulator APK 2.0.0

Icon Coach Bus Simulator APK 2.0.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Coach Bus Simulator APK İndir Ve Şoförlük Yeteneğini Geliştir! Coach Bus Simulator APK Para Kullanarak, Oyun İçerisinde Avantaj Sahibi Olabilirsiniz!

Bilgisi Coach Bus Simulator

İsim Coach Bus Simulator
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 2.0.0
Boyut 45.43 Mb
Kategori Simülasyon
Geliştirici Ovidiu Pop
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.ovilex.coachbussimulator
Şimdi İndir

Coach Bus Simulator Nedir? 

Akıllı cihazınızdan otobüs şoförlük simülasyonu yapmanıza olanak tanıyan bir mobil oyundur. “Ovidiu Pop” isimli video oyun geliştiricisi tarafından kullanıcılara sunulmuştur.

Android ve iOS sistemli cihazları destekleyen oyun, farklı senaryoları ile birlikte sürüş yeteneğinizi geliştirmeniz için tasarlanmıştır. Oyunda bulunan gece-gündüz döngüsü, 3 boyutlu grafikler ve sürüş detayları, kullanıcıya keyifli bir deneyim sunmaktadır.

Coach Bus Simulator APK Son Sürüm oyununda, açık bir dünya haritası içerisinde Avrupa’da seyahat edebilir ve otobüs şoförlüğü yapabilirsiniz. Otobüslerinizi kendi zevkinize göre kişiselleştirebilirsiniz.

İsterseniz oyunu çok oyunculu olarak oynayabilirsiniz. İsterseniz kendi şirketinizi kurabilir, sizin için çalışacak şoförleri işe alabilirsiniz. Ayrıntılı olarak tasarlanan otobüslerle keyifli bir sürüş yapabilirsiniz. Oyunu sitemizden indirebilirsiniz.

Coach Bus Simulator APK oyunu ile birlikte otobüsünüze binen yolcularınıza güvenli bir seyahat fırsatı sunabilirsiniz. Kendi şirketinizi yönetebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)