CNaf APK 1.0

Icon CNaf APK 1.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

CNAF Android Cihazlar İçin Geliştirilen Etkileyici Bir Korku Oyunudur! Creepy Nights At Freddy's Mobil Oyunu İçerisinde Heyecan Ve Macera Sizi Beklemektedir!

Bilgisi CNaf

İsim CNaf
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.0
Boyut 137 MB
Kategori Aksiyon
Geliştirici CNaf
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

CNAF (Creepy Nights at Freddy's) Nedir?

Five Nights at Freddy's ( FNAF) isimli oyun serisinin oyun severler tarafından sevilmesinin ve ilgi görmesinin ardından, bağımsız geliştiriciler tarafından oyunun farklı versiyonları piyasaya sürülmüştür.

“CNAF” tarafından geliştirilen Creepy Nights at Freddy's APK oyunu, oyuncuların FNAF macerasını 3 boyutlu olarak oynaması için geliştirilmiştir.

Oyun içerisindeki temel amaç bulunduğunuz ortamdan kaçmayı başarmaktır. Fakat işlerinizi oldukça zorlaştıracak “Animatronik” ismi verilen robotlar size saldırmakta ve hata yapmanızı beklemektedir.

Korku öğeleri ile tasarlanmış mobil oyun içerisinde karanlık bir ortamda hareket edilmektedir. Oyuncunun dikkatli hareket etmesi, sürpriz gelişmelere hazırlıklı olması gerekmektedir.

Creepy Night At Freddy APK oyununu sitemizden Android cihazınıza indirebilirsiniz. Creepy Nights At Freddy's 2 oyunu ile birlikte, oyun serisini oynamaya devam edebilirsiniz.

Korku - kaçış oyunlarını ve heyecan yaşamayı seviyorsanız, ücretsiz olarak oynamaya başlayabileceğiniz CNAF APK oyunu ile eğlenceli bir deneyim tecrübe edebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)