CM17 APK 1.3.1.807

Icon CM17 APK 1.3.1.807
★★★★★ ★★★★★
Rapor

CM17 APK İndir Ve Mobil Oyun Deneyimine Akıllı Cihazınla Hemen Sende Katıl! CM17 APK Özelliklerini Kullanarak Eşsiz Oyuncuları Kadronuza Dahil Edebilirsiniz!

Bilgisi CM17

İsim CM17
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.3.1.807
Boyut 45 MB
Kategori Spor
Geliştirici SQUARE ENIX Ltd
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

CM17 APK Nedir?

15 farklı ülke içerisinde düzenlenen 25 farklı lige katılabileceğiniz, mobil bir futbol menajeri olarak takımınızı kurabileceğiniz, stratejik futbol taktiklerinizi uygulayarak rakiplerinizle karşılaşabileceğiniz mobil bir oyundur.

CM17 APK Download oyunu içerisinde 450’nin üzerinde futbol takımı bulunmaktadır. Gerçek hayattaki oyuncuların bulunduğu takımlardan transfer yapabilir ve yeni yetenekleri keşfederek kadronuza dahil edebilirsiniz.

CM17 APK Android Oyun içerisinde karşılaşmalar sonucunda futbol takımınızın eksik yönlerini tespit edebilir, daha iyi bir düzen oluşturmak için antrenman düzenleyebilirsiniz. Oyuncularınızın yeteneklerini geliştirerek takımınızı daha güçlü bir hale getirebilirsiniz.

Mobil oyunu içerisinde Türkçe dahil 8 farklı dil seçeneği bulunmaktadır. CM 17 APK İndir Android Oyun sitemizde le birlikte ücretsiz olarak sunulmaktadır.

CM17 APK oyunu, “KARE ENIX Ltd.” tarafından geliştirilmiştir. Futbol takımınızı menajer olarak yönetmenize olanak tanıyan gündelik bir futbol oyunudur.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)