Clean Master Pro APK 7.5.3

Icon Clean Master Pro APK 7.5.3
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Clean Master APK Kullanarak Cihazınızın Performansını Arttırın! Clean Master APK Pro Özelliklerini Hemen Kullanmaya Başlayabilir Ve Pil Tasarrufu Yapabilirsiniz!

Bilgisi Clean Master Pro

İsim Clean Master Pro
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 7.5.3
Boyut 22 MB
Kategori Alet
Geliştirici Cheetah Mobile
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Clean-Master Nedir?

Android sistemli mobil cihazlar için geliştirilen Clean Master APK Full uygulaması, cihazınızın performansını arttırmak için “Chandu Gejage” isimli uygulama geliştiricisi tarafından yayınlanmıştır.

Clean Master Pro APK 2022 aracılığı ile, cihazınızda yer kaplayan gereksiz dosyaları, dosya artıklarını tespit edebilir ve silebilirsiniz. Cihazınızın RAM’ini meşgul eden uygulamaları arka plandan kapatabilirsiniz.

Uygulama ayrıca Anti-Virüs olarak çalışmakta ve telefonunuza zarar vermek isteyen zararlı yazılımlara karşı cihazınıza koruma sağlamaktadır. İnternet üzerinde güvenliğinizi en üst düzeye çıkararak gezinmenize olanak tanımaktadır.

Uygulama içerisinden cihazınızın pilini en çok kullanan uygulamaları görebilirsiniz. Etkili bir kullanım ile, cihazınızın pil sağlığını ve ömrünü uzatabilirsiniz. Clean Master APK Son Sürüm ile, uygulamanın güncel sürümünü sitemizden indirebilirsiniz.

Cleanmaster uygulamasını ile, cihazınızın işletim sistemi eski olsa dahi, performansını üst düzeye çıkartabilirsiniz. Oyunların hızını artırabilir, cihazınızı daha etkin bir şekilde kullanabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)