Classic Minecraft APK 1.88

Icon Classic Minecraft APK 1.88
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Minecraft Classic 1001 Tanrı Oyun Oynayın Ve Tasarladığınız Blokları Dizin! Sitemizden Ücretsiz Bir Şekilde Minecraft Classic APK İndir Bağlantısıyla Oyununa Ulaşın!

Bilgisi Classic Minecraft

İsim Classic Minecraft
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.88
Boyut 27 MB
Kategori Eğlence
Geliştirici Raxman Mods
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.RaxmanMods.Classic.Games
Şimdi İndir

Online Minecraft Classic Nedir?

Minecraft Classic Edition oyunu, blokları kırarak kendiniz ev inşa etmek gibi çeşitli yapılar yapabileceğiniz, yaratıklara karşı savaşıp hayatta kalmaya çalıştığınız bir mobil oyundur.

Oyunu, barışçıl bir şekilde bir çiftlik kurarak ya da cesur bir şekilde dünyayı keşfederek oynayabilirsiniz! Minecraft Classic Multiplayer çoklu oyuncu özelliği ile arkadaşlarınızla oyuna katılabilirsiniz.

“Raxman tarafından oyuncularının kullanımına sunulmuş olan Minecraft Classic Mobile oyununa, onuncu yıla özel olarak tarayıcıda oynanma özelliği eklenmiştir.

Minecraft dünyasında büyülü madenlere dalabilir, tonlarca altını ve demiri toplayabilirsin! Dikkatli olmalısın ki her şey kolay elde edilmez. Zombi, okçu iskelet, örümcek ve creeper gibi kötü canavarlarla karşılaşabilirsin! Daha kötüsü bir enderman görebilirsin!

Minecraft Classic Skin özellikleriyle Minecraft karakterinizin görünüşünü kendinize özgü tarzda düzenleyebilirsiniz. Android işletim sistemine uygun olan bu oyununa şimdi, Minecraft Classic Download bağlantısı ile sitemizden ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Oyunu indirdikten sonra Minecraft Classic Oyna butonuyla siz de bu maceraya katılabilir, kendi evinizi tasarlayabilir ve maceralarla dolu Minecraft dünyasına katılabilirsiniz. Hadi, ana karakterin “Steve” seni bekliyor!

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)