Clash Quest APK 0.441.143

Icon Clash Quest APK 0.441.143
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Clash Quest Nasıl İndirilir Diye Soruyorsanız, Oyunu Sitemizden Android Cihazınıza Hemen İndirebilirsiniz. Clash Quest APK İndir Ve Mobil Cihazından Oyuna Katıl!

Bilgisi Clash Quest

İsim Clash Quest
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 6.0+
Son Sürüm 0.441.143
Boyut 134.03 Mb
Kategori Strateji
Geliştirici Supercell
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.supercell.clashquest
Şimdi İndir

Clash Quest Nedir?

Clash dünyasında belirli bir strateji kurarak ilerleyebileceğiniz bir savaş oyunudur. “Supercell” isimli video oyun geliştiricisi tarafından kullanıcılara sunulmuştur.

Oyun, 10 yaş ve üzerindeki kullanıcılar için geliştirilmiştir. “Strateji Oyunları” kategorisinde yer almaktadır.  Oyun içerisinde ilerleyebileceğiniz bölümler bulunmaktadır.

Clash Quest APK Latest version ile oyunun güncel versiyonunu oynayabilir, tüm bölümlere ulaşabilirsiniz. Her bölümün sonunda “Boss” denilen güçlü yaratıklara karşı mücadele edebilirsiniz.

Bu yaratıkların farklı özellikleri ve saldırıları bulunmaktadır. Clash Quest APK oyununda ilerlemek için, Boss’ların zayıf yönlerini tespit etmeli ve saldırılarınızı ona göre planlamanız gerekmektedir.

Kullandığınız clash askerlerinizi geliştirerek daha güçlü bir hale getirebilirsiniz. Barbar, büyücü, okçu gibi farklı özellikteki karakterleri takımınıza dahil ederek stratejinizi geliştirebilirsiniz.

Clash Quest APK Download ile, oyunu Android sistemli cihazınıza sitemizden indirebilirsiniz.

Strateji, planlama ve taktik geliştirme oyunlarından keyif alıyorsanız Clash Quest APK oyunu ile, mobil cihazınızdan keyifli vakit geçirebilirsiniz. 

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)