Clash of Clans APK 15.83.28

Icon Clash of Clans APK 15.83.28
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Clash Of Clans Sinirsiz para İndir Stratejini Geliştir! Oyun İçeriğini İncele Ve Keşfet! Köyünü Düşmanlarından Koru Ve Savaş! Clash Of Clans APK Nedir, Öğren!

Bilgisi Clash of Clans

İsim Clash of Clans
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 15.83.28
Boyut 299.13 Mb
Kategori Strateji
Geliştirici Supercell
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.supercell.clashofclans
Şimdi İndir

Clash Of Clans Nedir? 

Dünya üzerinde milyonlarca kullanıcının her gün online olarak oynadığı, belirli kaynaklar kullanarak bina inşa edip ordu ürettikleri, klana katılıp düşmanlarına saldırı yapabildikleri bir oyundur.
Merkezi Finlandiya’da olan oyun “Supercell” isimli oyun şirketi tarafından kullanıcılara sunulmaktadır. Yeni güncellemelerle popülerliğini korumaktadır.

Oyunda kendinizi korumak için savunmanızı güçlendirmeli, rakiplerinizi işgal edebilmek için ordunuzu güçlendirmelisiniz.

Clash Of Clans İos ve Android cihazlarınızda kullanılabilir. Cebinizde taşıdığınız mobil cihazınızla istediğiniz zaman eğlenceye katılabilirsiniz.

Clash Of Clans Nasıl Yapılır?

Clash Of Clans Kodları kullanmak yöntemlerden bir tanesidir. Bu kodlar oyun içerisinde kaynak ve kazanç artışını destekler.

Clash Of Clans 2022 ile güncel oyuna ulaşabilirsiniz. Oyunun güncel versiyonu yeni eklenen değişikliklere ulaşmanıza olanak tanır.Clash Of Clans Elmas oyun içinde kullanabileceğiniz elmasları elde etmenizi sağlar. Bu elmasları köyünüzü geliştirmek, daha hızlı şekilde inşaatlarınızı bitirmek için kullanabilirsiniz.

Clash Of Clans APK oyunda kısa sürede hızla gelişmenizi sağlar. Daha çok gelişerek, güçlü rakipleri işgal edebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)