Clash Mini APK 1.2300.5

Icon Clash Mini APK 1.2300.5
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Clash Mini APK İndir Ve Büyülü Bir Dünyaya Giriş Yap! Clash Mini APK Supercell Tarafından Kullanıcılara Sunulmuştur. Strateji Savaşlarına Hazır Mısınız?

Bilgisi Clash Mini

İsim Clash Mini
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 1.2300.5
Boyut 521.51 Mb
Kategori Strateji
Geliştirici Supercell
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.supercell.clashmini
Şimdi İndir

Clash Mini Nedir?

Clash dünyasındaki karakterler ile belirli bir strateji izleyerek, rakiplerinizi yenmeye çalıştığınız bir mobil oyundur.

“Supercell” isimli video oyun geliştiricisi tarafından PEGI12 sertifikasıyla birlikte kullanıcılara sunulmuştur.

PEGI12 sertifikası, 12 yaş ve üzeri oyuncuların olumsuz etkilere maruz kalmadan oyunu oynayabileceğini ifade etmektedir.

Clash Mini Beta APK ile, gerçek zamanlı olarak arkadaşlarınızla ve dünyadaki herhangi bir oyuncuyla rekabete girebilirsiniz. Ordunuzu kurabilir, yükseltebilir ve güçlendirebilirsiniz.

Shield Maiden ve Barbarian King gibi, ünlü Clash karakterlerini takımınıza dahil edebilirsiniz. Sihir ve büyü ile rakibinize saldırabilir, okçularınızla mesafeli atışlar yapabilirsiniz.

Rauntlar arasında karakterlerinizi değiştirebilir, yeni stratejiler kurarak galibiyet elde edebilirsiniz. Clash Mini APK Son Sürüm ile, oyunun güncel versiyonunu Android cihazınıza sitemizden indirebilirsiniz.

Clash Mini APK oyununda, rakip oyuncunun karakterlerine göre ordunuzun düzenini değiştirebilirsiniz. Farklı stratejilerle lig sıralamalarında yerinizi alabilirsiniz.

Clash Mini APK ile, çevrimiçi olarak rakiplerinizle karşılaşabilir, ordunuzu geliştirebilirsiniz. Mobil cihazınızdan keyifli bir strateji oyunu oynayabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)