City Defense APK 1.50.2

Icon City Defense APK 1.50.2
★★★★★ ★★★★★
Rapor

City Defense APK Oyunu İçerisinde Bulunduğun Bölgeyi Düşmanlara Karşı Koru! City Defense APK İndir Ve Mobil Oyununun Özelliklerini Kullan!

Bilgisi City Defense

İsim City Defense
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.1+
Son Sürüm 1.50.2
Boyut 177.77 Mb
Kategori Gündelik
Geliştirici HOMA GAMES
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.SLOWMO.CrowdDefense
Şimdi İndir

City Defense APK Full Nedir?

Bulunduğunuz şehri askeri kuvvetleriniz aracılığı ile düşmanların amansız saldırılarına karşı savunma mücadelesine katılabileceğiniz mobil bir oyunudur. City Defense APK Age oyunu ile stratejik mücadeleye katılın! 

City Defense APK Army Darkness oyunu seviyelerden oluşmaktadır. Oyun içerisinde ilerledikçe seviye artmakta ve saldırı yapan düşmanlar daha da güçlü bir hale gelmektedir. Bu sebeple kahramanlarınızı geliştirmeli ve tank gibi yeni silah sistemlerini kullanmalısınız.

City Defense APK Android Oyun platformlarında heyecanlı yapısı ve sürükleyici macera öğeleri ile birlikte oldukça popüler bir hale gelmiştir. özellikleri ile birlikte kullanıcıya kaynak kullanma imkanı sunulmaktadır.

City Defense APK Auto ile karakterlerinizi geliştirebilir ve yeni yükseltmeleri kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Eğlenceli ses efektleri ve etkileyici animasyonlar ile kullanıcılara sunulan oyununu sitemizden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

City Defense APK oyunu, “SLOWMO” isimli geliştirici tarafından tüm yaş gruplarındaki kullanıcılara sunulmaktadır. Strateji, savaş ve aksiyon öğeleri üzerine kurulu olan mobil bir oyunudur. 

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)