City Car Driving APK 1.050

Icon City Car Driving APK 1.050
★★★★★ ★★★★★
Rapor

City Driving APK Oyununda Araba Kullanma Yeteneklerini Sergile! City Car Driving APK Download İle Oyunu Mobil Cihazına İndir, Heyecanlı Yarışlara Katıl!

Bilgisi City Car Driving

İsim City Car Driving
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.050
Boyut 135.89 Mb
Kategori Simülasyon
Geliştirici Barış Kaplan
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.bariskaplan.citycardriving
Şimdi İndir

City Car Driving Nedir?

Araba sürüş deneyimini yaşayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur. “Barış Kaplan” isimli oyun sağlayıcısı tarafından sunulmuştur. Tüm yaş gruplarındaki oyuncular için geliştirilmiştir.

City Car Driving APK oyunu içerisinde, farklı modlar bulunmaktadır. Bu modlar ile oyunda sıkılmadan, eğlenceli vakit geçirmeniz mümkün kılınmıştır.

Kariyer modunu oynayarak sarı okları takip edebilir, trafik kurallarına ve sinyal verme gibi detaylara dikkat ederek puan toplayabilirsiniz. City Car Driving APK Para kullanabilirsiniz.

Checkpoint modunu oynayarak, sınırlı bir süre içerisinde harita üzerindeki noktalara ulaşmaya çalışabilir, zamana karşı oyun oynayabilirsiniz.

Drift ile, aracınızın sınırlarını zorlayabilirsiniz. Sürüş yaparken, farklı kamera açılarıyla arabanızı izleyebilirsiniz. City Car Driving APK Download ile, oyunu Android sistemli cihazınıza indirebilirsiniz.

City Car Driving APK oyununda, +10 aracı kullanma deneyimi yaşayabilir, aracınızı kişiselleştirebilirsiniz. Eğlenceli bir sürüş deneyimini tecrübe edebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)