Chikii APK 3.17.3

Icon Chikii APK 3.17.3
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Chikii İle Birlikte Bulut Platformuna Bağlanarak Bilgisayar Oyunlarını Mobil Cihazınızdan Oynamaya Başlayın! Chiki APK İndir Ve Heyecanlı Oyunlara Anında Ulaş!

Bilgisi Chikii

İsim Chikii
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 3.17.3
Boyut 75.75 Mb
Kategori Sosyal
Geliştirici Chikii game
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.dianyun.chikii
Şimdi İndir

Chikii-Let's hang out!PC Games, Live, Among Us Nedir?

Uygulama, kullanıcının bir bulut platformuna bağlanarak bilgisayar oyunlarını akıllı cihazından oynamasına olanak tanımaktadır. “Chikii game” isimli geliştiricinin geliştirdiği bir programdır.

Mobil cihazlar için her geçen gün birbirinden heyecanlı oyunlar ve kullanışlı uygulamalar geliştirilmektedir. Chikii APK uygulaması, oyun severlerin tek bir uygulama aracılığı ile popüler bilgisayar oyunlarına ulaşmasını sağlamaktadır.

Chikii Gold APK uygulaması içerisindeki oyunlar sürekli güncellenmektedir. Yeni oyunlara ulaşabileceğiniz gibi Witcher Ⅲ, NBA 2K19, GTA5 gibi oyunlarıda oynayabilirsiniz.

Uygulama, Bluetooth cihazlarını desteklemektedir. Akıllı cihazınızdan istediğiniz gibi kontrol sağlayamıyorsanız, klavye ve joistik bağlayarak oyunları oynayabilirsiniz. Chikii APK İndir ile uygulamayı sitemizden indirebilirsiniz.

Chiki APK uygulaması içerisinde bulunan oyun odalarına arkadaşlarınızla birlikte katılabilirsiniz. Odalarda bulunan diğer oyuncularla birlikte oyun oynayabilirsiniz. Bilgisayar oyunlarını mobil cihazınızdan oynamaya hemen başlayın!

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)