Cep TV APK 3.8.2.2.3

Icon Cep TV APK 3.8.2.2.3
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Cep Tv Premium İndir Ve Akıllı Cihazını Televizyona Çevir! Cep Tv Pro APK 2022 İle Uygulamanın Güncel Versiyonunu Kullan! Yüksek Kaliteli Televizyon İzleme Deneyimi Yaşa!

Bilgisi Cep TV

İsim Cep TV
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 3.8.2.2.3
Boyut 17M
Kategori Eğlence
Geliştirici baskayabilisim
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.quupbilisim.ceptv
Şimdi İndir

Cep Tv Nedir?

Akıllı telefonların günlük hayatımızda yerini almasının ardından, yeni uygulamalar, yeni programlar olabildiğince kullanıcıya daha iyi bir hizmet vermek için yarış içine girmiştir.

Mobil Tv Free APK uygulaması, kullanıcının mobil cihazını kullanarak popüler ve güncel televizyon kanallarını izlemenizi sağlamaktadır.

“baskayabilisim” isimli geliştirici tarafından, kullanıcıların erişimine sunulan uygulama, “Eğlence Uygulamaları” kategorisinde yer almaktadır.

Android ve iOS işletim sistemine sahip cihazlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Cep Tv APK Son Sürüm ile, uygulamanın güncel versiyonunu kullanabilirsiniz.

Full HD kalite ile yayın hizmeti sağlamaktadır. Aynı zamanda internet kullanımını minimum düzeyde tutmaktadır. Cep Tv APK İndir ile, uygulamayı indirebilirsiniz.

Herhangi bir televizyon kanalını mobil cihazınızdan izlerken donma, kesinti yaşama gibi sorunlarla karşılaşmamanız için sürekli güncellemeler yapılmaktadır.

Cep Tv APK kullanarak, istediğiniz yerden sevilen televizyon kanallarına mobil cihazınız ile ulaşabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)