CCleaner Pro APK 23.18.0

Icon CCleaner Pro APK 23.18.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

CCleaner APK Pro İle, Akıllı Cihazınızdaki RAM Performansını Arttırabilirsiniz. CCleaner APK Full İle Birlikte, Cihazınızda Bulunan Gereksiz Dosyaları Silebilirsiniz.

Bilgisi CCleaner Pro

İsim CCleaner Pro
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.3+
Son Sürüm 23.18.0
Boyut 40.41 Mb
Kategori Alet
Geliştirici Piriform
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.piriform.ccleaner
Şimdi İndir

CCleaner – Temizleyici ve RAM Booster Nedir?

“Piriform” isimli uygulama geliştiricisi tarafından kullanıcılara sunulan, Android sistemli cihazların performansını arttırmak için kullanılan bir programdır.

CCleaner APK 2022 uygulaması ile, cihazınızdaki RAM kapasitesini gereksiz yere meşgul eden programları ve uygulamaları devre dışı bırakabilirsiniz.

Gereksiz dosyaları ve dosya kalıntılarını temizleyebilir ve cihazınızın hafızasında boş alan elde edebilirsiniz. Kullanmak istemediğiniz uygulamaları kaldırabilirsiniz.

Uygulamaların otomatik olarak arka planda çalışma özelliğini devre dışı bırakabilirsiniz. Cihazınızın kullandığı işlemci kapasitesini kontrol edebilirsiniz.

Pil düzeyini ve sıcaklığını uygulama aracılığı ile görebilirsiniz. CCleaner APK İndir ile uygulamayı, Android sistemli cihazınıza sitemizden indirebilirsiniz. CCleaner APK Premium özelliklerini kullanabilirsiniz.

CCleaner APK Pro kullanarak cihazınızın ve işletim sisteminizin hızını artırabilirsiniz. Düşük sistemli bir Android cihazı daha verimli kullanabilir, performansını üst düzeye çıkarabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)