CBC Sports APK 5.4.3

Icon CBC Sports APK 5.4.3
★★★★★ ★★★★★
Rapor

CBC Sport İzle Özelliği İle Spor Karşılaşmalarını, Karşılaşmaların Önemli Anlarını İzleyebilirsiniz! CBC Sport Canli Yayın Avantajını Akıllı Telefonunuza Getiriyor!

Bilgisi CBC Sports

İsim CBC Sports
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 5.4.3
Boyut 26.38 Mb
Kategori Spor
Geliştirici Canadian Broadcasting Corporation
Fiyat Bedava
Google Play Linki ca.cbc.android.sports
Şimdi İndir

CBC Sports: Beijing 2023 Nedir?

Güncel olimpik ve paralimpik spor faaliyetlerine anında ulaşabileceğiniz, canlı karşılaşmaları izleyebileceğiniz, anlık gelişmeleri takip edebileceğiniz bir spor uygulamasıdır.

Uygulama içerisinden Kanada sporları ile ilgili son çıkan haberler, lig puanlamaları, analizler, canlı yayınlar ve çok daha fazlasına kolayca ulaşabilirsiniz. CBC Sport Yayın Akışı takibini yaparak gelecek karşılaşmaları görebilirsiniz.

CBC Sport Canlı İzle özelliğini kullanarak bulunduğunuz herhangi bir yerden internet bağlantısı aracılığı ile canlı karşılaşmaları izleyebilirsiniz. Kadın spor dallarında gerçekleşen haberleri takip edebilirsiniz.

Android ve iOS işletim sistemine sahip olan cihazlarınızda kullanabileceğiniz CBC Sport HD İzle uygulamasını, kullanım özellikleri ile birlikte sitemizden indirebilirsiniz.

“Canadian Broadcasting Corporation” tarafından geliştirilen CBC Sport APK uygulaması aracılığı ile spor faaliyetlerini yakından takip etmenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. İstediğiniz yerde internet bağlantısı ile uygulamayı kullanabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)