Cat Runner APK 5.0.8

Icon Cat Runner APK 5.0.8
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Cat Runner APK İndir Ve Akıllı Cihazından Eğlenceli Bir Koşu Oyununu Hemen Oynamaya Başla! Cat Runner Decorate Home APK İle Evinizi Dekore Edebilirsiniz!

Bilgisi Cat Runner

İsim Cat Runner
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 5.0.8
Boyut 66.80 Mb
Kategori Rol Yapma
Geliştirici Ivy
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.solou.catendless.run
Şimdi İndir

Cat Runner: Decorate Home Nedir?

Cat Runner APK oyunu, “Ivy” isimli oyun geliştiricisi tarafından sunulan mobil bir koşu oyunudur. Oyun içerisinde bir kedi kullanılarak koşu yapılmakta, altın ve puan kazanılmaktadır.

Koşu yolunuz bir cadde üzerindedir. Bu sebeple trafikte bulunan araçlardan kaçmanız gerekmektedir. Arka arkaya önünüze çıkabilecek araçlara karşı tetikte olmanız, oyunu başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacaktır.

Pet Runner Cat Rush APK oyunu içerisinde koşu yaparken hareket edebileceğiniz 3 koridor bulunmaktadır. Parmağınızı ekranda kaydırarak sağa ve sola hareket edebilirsiniz.

Scooter gibi güçlendirmeler kullanabilirsiniz. Bu güçlendirmeleri yükseltebilirsiniz. Evcil hayvanlara sahip olabilir, onları oyunda kullanabilirsiniz. Cat Runner APK Download ile oyunu sitemizden indirebilirsiniz.

Oyunda kazandığınız altınlar ile evinize yerleştirmek üzere eşya satın alabilirsiniz. Satın aldığınız eşyalar ile evinizi kendi zevkinize göre dekore edebilirsiniz.

Cat Runner APK oyununun hikayesinde bir soyguncu sizi soymuştur ve onu yakalamak amacıyla koşu başlamaktadır. Hırsızı yakalayacak kadar hızlı koşabilir misin?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)