Cat Fishing APK 40

Icon Cat Fishing APK 40
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Cat Goes Fishing APK İndir Ve Akıllı Cihazından Balık Tutmaya Başla! Görevlere Katıl! Cat Goes Fishing APK Android Ve iOS Sistemli Cihazları Desteklemektedir.

Bilgisi Cat Fishing

İsim Cat Fishing
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 40
Boyut 48.89 Mb
Kategori Gündelik
Geliştirici NCROQUIS
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.ncroquis.catfishing
Şimdi İndir

Cat Fishing Nedir?

Kullanılan kedi görünümlü bir karakter ile, mobil cihazınızdan balıkçılık yapabileceğiniz, “Klasik Oyunlar” kategorisinde listelenen bir oyundur.

Cat Goes Fishing APK oyunu, “NCROQUIS” isimli oyun geliştiricisi tarafından tüm yaş gruplarındaki oyunculara sunulmuştur. Android ve iOS işletim sistemine sahip cihazları desteklemektedir.

Olabildiğince çok balık yakalamak Cat Goes Fishing APK Full oyunun ana amacıdır. Ayrıca oyun içerisinde denizi, deniz canlılarını keşfetme imkanınız bulunmaktadır.

Oyunu isterseniz çevrimdışı olarak oynayabilir, isterseniz küresel rekabetin içerisine girerek sıralamalarda lider olabilmek için mücadele edebilirsiniz. Cat Goes Fishing APK Download ile, oyunu cihazınıza indirebilirsiniz.

Oltanızı, yeminizi, misinanızı ve iğnenizi geliştirebilir, yeni balık türlerini avlamaya çalışarak puan kazanabilirsiniz. Cat Goes Fishing APK oyunu içerisindeki görevleri tamamlayarak ödül kazanabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)