Castle Crush APK 6.3.5

Icon Castle Crush APK 6.3.5
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Castle Of Clash APK İle Strateji Kabiliyetini Geliştir! Rakip Oyuncularla Karşılaş! Castle Crush APK Moe Menüsü İndir Ve Akıllı Cihazından Oyunu Hemen Oynamaya Başla!

Bilgisi Castle Crush

İsim Castle Crush
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.3+
Son Sürüm 6.3.5
Boyut 137.81 Mb
Kategori Strateji
Geliştirici Fun Games For Free
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.tfgco.games.strategy.free.castlecrush
Şimdi İndir

Castle Crush Nedir? 

Rakip oyuncunun kalesini belirli bir strateji kullanarak, gönderdiğiniz askerlerinizle yıkmanızı amaçlayan bir mobil oyundur.

“Fun Games For Free” isimli oyun geliştiricisi tarafından iOS ve Android işletim sistemli cihazlar için tasarlanmıştır. Strateji oyunları kategorisinde yer almaktadır.

Kullanabileceğiniz her askerin farklı özellikleri bulunmaktadır. Düşman kalesine giden 3 farklı yol üzerine askerlerinizi konumlandırarak düşman askerleri öldürüp, kaleye ulaşarak yok etmeniz gerekmektedir.

Örneğin, okçularınızı arka tarafa konumlandırıp, ön tarafta can puanı yüksek bir golemi kullanarak, düşmanın birliklerini kolayca yok edebilirsiniz. Ayrıca Castle Crush APK kullanabilirsiniz.

Rakip oyuncularla düello mücadelesine katılabilirsiniz. Oyunda ilerledikçe ödül elde edebilir, kupa kazanabilirsiniz. Castle Crush APK Elmas ile, oyun içerisinde hızla ilerleyebilirsiniz.

Castle Crush APK Son Sürüm ile, oyunun güncel versiyonunu cihazınıza indirebilirsiniz.

Strateji oyunlarını seviyorsanız ve taktiksel zekanıza güveniyorsanız, Castle Crush APK oyununu Android cihazınızdan keyifle oynamaya başlayabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)