CarX Highway Racing APK 1.74.8

Icon CarX Highway Racing APK 1.74.8
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Carx Highway Racing APK İndir Ve Akan Trafikte, Araba Yarışı Heyecanını Deneyimle! Carx Highway Racing APK En Son Sürüm İle Güncel Versiyonu Kullanmaya Başla!

Bilgisi CarX Highway Racing

İsim CarX Highway Racing
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.74.8
Boyut 74.75 Mb
Kategori Yarış
Geliştirici CarX Technologies, LLC
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.CarXTech.highWay
Şimdi İndir

Carx Highway Racing Nedir?

Akan bir trafik içerisinde heyecan dolu yarışlara katılabilceğiniz bir araba yarışı oyunudur.

“CarX Technologies, LLC” isimli video oyun geliştiricisi tarafından tüm yaş gruplarının kullanıma sunulmuştur. Android ve iOS sistemli cihazları desteklemektedir.

Carx Highway Racing APK Full oyunu içerisinde, farklı özelliklerdeki 40 adet farklı araba kullanıcıya sunulmuştur. Gerçekçi sürüş fiziği ile tasarlanan oyun, keyifli bir yarış tecrübesi sağlamaktadır.

Çevrimiçi yarışlar için düzenlenen liglerde, diğer oyuncular ile heyecanlı yarışlara katılabilir, başarı sağladıkça bir üst lige çıkabilirsiniz. Yenilenen sezonlarda ödül kazanabilirsiniz.

Polis modunu oynayarak kanunu temsil edebilir ve hız limitine uymayan ve yasa dışı hareketler sergileyen suçluları yakalayabilirsiniz. Carx Highway Racing APK Arşivleri ile birlikte oyunu sitemizden indirebilirsiniz.

Carx Highway Racing APK Son Sürüm ile, uygulamanın güncel sürümünü oyanayabilirsiniz. En son yeniliklerin tadını çıkarabilirsiniz.

Çeşitli oyun modlarını keyifle oynayabileceğiniz Carx Highway Racing APK oyununda; Rusya, Avustralya ve Fransa gibi ülkelerde sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)