CarX Drift Racing APK 1.16.2

Icon CarX Drift Racing APK 1.16.2
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Carx Drift Racing APK Son Sürüm İle Oyunun Güncel Versiyonunu Oynayabilirsiniz. Carx Drift Racing APK İndir Ve Arabanı Özelleştir, İstediğin Gibi Modifiye Yap!

Bilgisi CarX Drift Racing

İsim CarX Drift Racing
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 1.16.2
Boyut 33 MB
Kategori Yarış
Geliştirici CarX Technologies, LLC
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.CarXTech.CarXDriftRacingFull
Şimdi İndir

Carx Drift Racing Nedir?

Mobil cihazınızdan drift yaparak araba yarışlarına katılabileceğiniz bir mobil oyundur. “CarX Technologies, LLC” isimli geliştirici tarafından Android ve iOS sistemli cihazlar için geliştirilmiştir.

“Yarış Oyunları” kategorisinde bulunan Carx Drift Racing APK oyunu, tüm yaş gruplarındaki oyuncuların hizmetine sunulmuştur.

Lüks spor arabaları kullanabileceğiniz oyunda, drift yaparak rakip oyuncuları yarış esnasında geçmek oyunun temel amacını oluşturmaktadır.

Carx Drift APK Son Sürüm içerisinde, ayrıntılı olarak tasarlanmış birçok pist bulunmaktadır. Favori arabalarınızla bu pistlerde yeteneklerinizi gösterebilirsiniz. Kariyer modunda ilerleyerek sürüş yeteneğinizi geliştirebilirsiniz.

Diğer oyuncularla gerçek zamanlı olarak turnuva mücadelelerine katılabilir, başarılarınıza göre ödüller kazanabilir ve yeni araçlar kullanabilirsiniz.

Araçlarınızı istediğiniz gibi kişiselleştirebileceğiniz Carx Drift Racing APK oyununu sitemizden Android cihazınıza indirebilirsiniz.

Carx Drift Racing APK oyununda, heyecanlı yarışlarda sürüş yeteneğinizi sergileyebilirsiniz. Sürüş yeteneğinize güveniyorsanız, zorlu yarışlara hazır olun!

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)