CarX Drift Racing 2 APK 1.25.1

Icon CarX Drift Racing 2 APK 1.25.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Carx Drift Racing 2 APK Kullanarak Aracının Performansını Yükselt Ve Yarışı Önde Bitir! Carx Drift Racing 2 APK Son Sürüm İle Güncel Yarışlarda Yerini Al!

Bilgisi CarX Drift Racing 2

İsim CarX Drift Racing 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.25.1
Boyut 90.08 Mb
Kategori Yarış
Geliştirici CarX Technologies, LLC
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.carxtech.carxdr2
Şimdi İndir

Carx Drift Racing 2 Nedir? 

Drift yaparak, çılgınca yarışlara katılabileceğiniz bir simülasyon oyunudur.

Oyun içerisinde kullanıcıların erişimine sunulmuş olan araçları, en ince detayına kadar kişiselleştirme imkanınız bulunmaktadır. Örneğin, aracınızın lastik basıncını, süspansiyonunu, dişli kutusunu ayarlayabilirsiniz.

Tek oyunculu ve çok oyunculu olarak sunulan bu oyunda, liglere katılabilir gerçek zamanlı olarak arkadaşlarınız ve diğer oyuncularla rekabet edebilirsiniz.

Bu sayede kazanacağınız para ile aracınızı geliştirebilir ve daha iyi araçlarla, sonraki yarışlara katılabilirsiniz. Carx Drift Racing 2 APK kullanarak aracınızı hızla geliştirebilirsiniz.

Carx Drift Racing 2 APK 2022 ile, son model arabalarla pist içerisinde yeteneklerinizi göstererek yarışı önde bitirmeniz gerekmektedir.

Kendi kurduğunuz kulübe diğer oyuncuları davet edebilir, ve diğer kulüplere katılabilirsiniz. Carx Drift Racing 2 APK İndir ve eğlenceye katıl!

Android ve iOS işletim sistemli cihazınızla oynayabileceğiniz bu oyun, “CarX Technologies, LLC” sağlayıcısı ile kullanıcılara sunulmuştur.

Carx Drift Racing 2 APK ile simülatör oyun tecrübesini en üst noktada yaşayabilirsiniz. Heyecan dolu yarışlarda drift yaparak, pistin tozunu attırmaya hazır olun!

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)