Cars Fast as Lightning APK 1.3.4d

Icon Cars Fast as Lightning APK 1.3.4d
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Cars Fast As Lightning APK Oyunu İle Arabalar Filminin Karakterleri İle Yarışabilirsiniz! Fast As Lightning APK Oyununda Kasabanı İnşa Et, Arabanı Geliştir!

Bilgisi Cars Fast as Lightning

İsim Cars Fast as Lightning
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0 +
Son Sürüm 1.3.4d
Boyut 24 MB
Kategori Yarış
Geliştirici Gameloft SE
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Cars: Fast as Lightning Nedir?

Cars (Arabalar) isimli animasyon filmindeki karakterler ile birlikte heyecanlı yarışlara katılabileceğiniz bir simülasyon oyunudur.

Filmdeki karakterlerin seslendirmeleri oyun için özel olarak yenilenmiştir. Böylece filmin hissiyatı oyun içerisinde oyuncuya yansıtılmaktadır.

Lightning McQueen isimli karakter ile birlikte, Filmore, Mack, Mater, Doc Hudson ve daha birçok karakter oyun içerisinde sizi beklemektedir.

Oyun içerisinde yarışarak ödüllerin açabilir, para ve başarı kazanabilirsiniz. Kazandığınız ödüllerle birlikte kasabanızı geliştirmeye başlayabilirsiniz.

Versiyonu sayesinde oyuna sınırsız para ile başlayabilirsiniz. Böylece oyun içerisinde istediğinizi yapabilecek bir pozisyona vakit kaybetmeden ulaşabilirsiniz.

Oyununu oynamak için Car Fast As Lightning APK dosyasını sitemizden indirebilirsiniz. Cars Fast As Lightning yükle ve arabalar oyununun eğlenceli dünyasına katıl!

Cars Fast As Lightning APK Download oyunu içerisinde sizi bekleyen 3 boyutlu Disney macerasına katılarak, heyecanlı yarışlarda sürüş performansınızı sergileyebilirsiniz.

Cars Fast As Lightning APK oyunu “Gameloft SE” tarafından geliştirilmiştir. Oyun aralarında eğlendirici ara sahneler müzikler ve sinematikler bulunmaktadır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)