Carrier Landings Pro APK 4.3.8

Icon Carrier Landings Pro APK 4.3.8
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Carrier Landings Pro APK Free Download İle Mobil Oyununda Uçak Kullanmaya Başla! Carrier Landings Pro Download İle Oyundaki Kilitli Özellikleri Açabilirsiniz!

Bilgisi Carrier Landings Pro

İsim Carrier Landings Pro
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 4.3.8
Boyut 273.2 MB
Kategori Simülasyon
Geliştirici RORTOS
Fiyat $12.99
Google Play Linki it.rortos.f18carrierlandingiipro
Şimdi İndir

Carrier Landings Pro APK Nedir?

3 boyutlu olarak geliştirilen mobil oyun içerisinde gerçek bir pilot olarak görev almaya hazır mısınız? Cargo uçaklarını, jet uçaklarını ve birçok farklı türdeki hava araçlarını kullanabilirsiniz.

Carrier Landings Pro Free Download oyunu, görevlerden ve seviyelerden oluşmaktadır. Oyunda bulunan 30’un üzerindeki görevi tamamlayabilir, 90’ın üzerindeki mücadeleye katılabilirsiniz.

500’ün üzerindeki havalimanını kullanabilir, uçak gemisine iniş yapmak için mücadele edebilirsiniz. Gerçekçi detaylarla geliştirilen mobil oyununu Carrier Landings Pro APK Download ile ücretsiz olarak sitemizden cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Değişken hava koşulları içerisinde uçak kullanma kabiliyetinizi geliştirebilir, eğitimleri tamamlayarak gerçek bir pilot olma tecrübesi kazanabilir ve oyununda online yarışmalara katılabilirsiniz.

F35B Lightning II ve AV-8B Harrier II gibi son teknoloji uçaklarla dikey iniş ve kalkış yapabilirsiniz. Uçağınızı kullanırken kamera açıları arasında geçiş yapabilir ve navigasyon sistemlerini kullanabilirsiniz.

Carrier Landings Pro APK oyunu, “RORTOS” isimli oyun geliştiricisi tarafından kullanıcılara sunulmaktadır. Havada yakıt ikmali yapabileceğiniz, kule ile telsiz iletişimi kurabileceğiniz ve gerçekçi detaylarla geliştirilen bir oyunudur.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)